Menu
  • Bize Ulasın 0 (312) 527 04 84

  • Çalısma Saatlerimiz 7/24 Hizmetinizdeyiz

  • İletisim iletisim@ataknakliyat.net

Hizmetlerimiz

Asansörlü Taşımacılık

Asansörlü Taşımacılık

Asansörlü Nakliyat ; Gelişen teknoloji Evden Eve Taşımacılık sektörüne de değişiklikler ve kolaylıklar sağladı. Eşya Taşıma asansörleri sektör için çok büyük bir gelişme ve kolaylık sağlamıştır. Yüksek katlardan eşyaların taşınması hem emek ve zahmet olarak, hemde zaman olarak çok büyük zaman kaybı iken Taşıma asansörleri sayesinde büyük zaman ve emek kazancı sağlamıştır.

Read More
Paketleme

Paketleme

Eşya Paketleme ve Ambalajlama hizmeti artık Nakliyat ve Taşımacılık sektörünün gelişen bir hizmettir ve olmazsa olmaz etkenlerinden biridir. Eşyaların taşınma öncesi uygun malzeme ile paketlenmesi ambalajlanması ve taşınmaya hazır hale getirilmesi çok önemlidir. Böylece taşınma esnasında eşyaların zarar görmesi, kırılması, çizilmesi gibi maddi ve manevi zarara neden olabilecek olasılıkların önüne geçilmiş olur.

Read More
Ofis Taşımacılığı

Ofis Taşımacılığı

Atak Nakliyat Ofis & Büro ve İşyeri Taşımacılığı konusunda son derece titizlikle seçtiği ekip ve ekipmanlarıyla son derece profesyonel bir hizmet sergilemektedir.Atak Nakliyat birçok kurumsal büro taşımacılığı gerçekleştirerek biriktirdiği tecrübe ve deneyimle müşterilerinin seçmesi gereken nakliyat firması farkındalığını yaratmıştır.

Read More
Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Günümüz şartlarında taşınma ihtiyacının çok sık oluşabilmesinin yanında yaşam alanlarının değişimi oldukça zor bir durumdur. Bu zorluğun büyük bir bölümü eşyaların taşınması ile ilgilidir. Sonuçta bir evin kendi içinde bile sürekli düzenlenme gerektiren bir düzeni ve kalabalığı vardır. Sayısız eşyanın düzenli bir şekilde toparlanması, bir araya getirilmesi, taşınması ve yeni yaşam alanlarına yerleştirilmesi oldukça zahmetli bir iştir. Bir de bu işlemi Ankara gibi yaşamın hızlı ve yoğun olduğu bir şehirde yapıyorsanız tamamen bir çileye dönüşür.

Read More
Sigortalı Taşımacılık

Sigortalı Taşımacılık

Eşya Taşıma sektöründe karşımıza çıkan en büyük soru “Eşyalarımız zarar görür mü?” oluyor. Tabiki böyle istemediğimiz bazı durumlar ortaya çıkmaktadır. Ülkemizde herkesin korkulu rüyası olan trafik canavarı karşımıza çıkacak en büyük sorundur. Bunun yanısıra doğal afetler istemediğimiz kayıplara neden olabilir. Önemli olan böyle kötü durumları önceden tahmin edip önlem almaktır. Trafik canavarı ve doğal afetleri durduramayacak olduğumuzu bildiğimiz için taşıma sırasında tüm eşyalarınızı sigortalıyoruz. Herhangi bir istenmeyen durum karşısında hiç bir zarar görmeden eşya taşıma işlemi gerçekleştirilir.

Read More
Araçlarımız

Araçlarımız

Her ihtiyaca uygun araçlar Atak Nakliyat bünyesinde mevcuttur.

Read More